Dodatki

Projektowanie wnętrz mieszkania – dodatki do nowoczesnego salonu

Wnętrze mieszkania zyskuje dusze dzięki małym elementom, które tworzą duże rzeczy. Projektowanie wnętrz opiera się nie tylko na wybraniu idealnego odcienia farby i dobrze dopasowanych, funkcjonalnych mebli. Mieszkanie zyskuje duszę dzięki dodatkom. Cała magia polega na tym, aby dobrać je w taki sposób, że będą odzwierciedlać charakter mieszkańców. Styl projektowania wnętrz powinien być spójny z wizją osób mieszkających w danym miejscu. Dodatki to elementy, które wprowadzą trochę indywidualizmu w cały wystrój mieszkania. Jakie dekoracje wnętrz są na topie? Które dodatki będą zarówno efektowne jak i spójne z różnymi stylami projektowania wnętrz?

Projektowanie wnętrz nowoczesnych powinno bazować na dodatkach w żywych kolorach

Wnętrza nowoczesne charakteryzuje niebanalny design połączony z elegancją. Wydawać by się mogło, że takie zestawienie będzie wiązało się z przepychem. Nic bardziej mylnego. Styl nowoczesny to także prostota i czystość kompozycji. W takim mieszkaniu obecne są lakierowane meble w ciemnych i stonowanych kolorach oraz szklane, eleganckie faktury. Takie wnętrze warto ożywić za pomocą dodatków w mocnych, soczystych kolorach. Modne są poduszki i koce w odcieniu żywej zieleni lub czerwieni. Taki akcent sprawi, że wnętrze będzie przytulniejsze. Dobrym pomysłem będzie także zainwestowanie w niebanalną, designerską lampę w modnym, żywym kolorze. Pamiętaj, że za pomocą kolorów można zdziałać cuda.

Klasyczne, ponadczasowe dodatki

Dla fanów standardowych rozwiązań polecamy klasyczne dodatki, które zawsze będą strzałem w dziesiątkę. Należą do nich kwiaty, szczególnie te doniczkowe. W zależności od upodobań, wybrać można tropikalne palmy lub subtelne, standardowe storczyki. Dla osób, które nie przepadają za dodatkowymi obowiązkami takimi jak opieka nad kwiatkiem, polecamy kwiaty w wazonie. Również ożywią wnętrze mieszkania. Projektowanie wnętrz za pomocą dodatków powinno polegać na zabawie połączonej z kreatywnością i pomysłowością.

Dodaj komentarz